Басейни в Одесі під ключ: замовити будівництво

Наявність власного басейну приносить масу задоволення і суттєво покращує якість життя. Такий басейн в Одесі можна за доступною ціною замовити під ключ і отримати чисельні переваги. Насамперед, це комплексний підхід до справи компанії підрядника. Усі роботи, починаючи з проектування та закінчуючи оформленням, бере на себе одна організація. Клієнт позбавляється необхідності координувати дії різних постачальників, що мінімізує ризики та затримки, пов'язані з очікуванням виконання окремих етапів будівництва. Після завершення встановлення компанія може займатись технічним обслуговуванням басейну, що забезпечить його довгострокову експлуатацію без проблем.

Басейн "ПЛЯЖ" 11м

Басейн "ПЛЯЖ" 11м

Ціна від 7380 $

11,0 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 9м

Басейн "ПЛЯЖ" 9м

Ціна від 5760 $

9,0 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 7,6м

Басейн "ПЛЯЖ" 7,6м

Ціна від 4635 $

7,6 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "Лагуна" 10,1м

Басейн "Лагуна" 10,1м

Ціна від 5760 $

10,1 x 3,2 x 1,5 м

Бассейн "Лагуна" 8,1м

Бассейн "Лагуна" 8,1м

Ціна від 4500 $

8,1 x 3,2 x 1,5 м

Басейн "Лагуна" 6,6 м

Басейн "Лагуна" 6,6 м

Ціна від 3465 $

6,6 x 3,2 x 1,5 м

Басейн "Барселона" 8.5м

Басейн "Барселона" 8.5м

Ціна від 5250 $

8,5 x 3,8 x 1,5 м

Басейн "Оазис" 7м

Басейн "Оазис" 7м

Ціна від 3780 $

7 x 2,8 x 1,5 м

Басейн "Оазис" 5,5м

Басейн "Оазис" 5,5м

Ціна від 3195 $

5,5 x 2,8 x 1,5 м

Басейн "Барселона" 12,0м

Басейн "Барселона" 12,0м

Ціна від 7900 $

12,0 x 3,8 x 1,5 м

Чому обирають нас?

Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому, замовляючи у нас, ви отримуєте якісний сервіс за невисокими цінами.Популярні види басейнів «під ключ» в Одесі

Компанія Posh pools виготовляє басейни з першокласних матеріалів, які відрізняються довговічністю та надійністю. Якість їхня висока, а ціна – досить демократична. Клієнти можуть замовити в Одесі «під ключ» композитні, скловолоконні та керамічні конструкції з наступних серій:

 • "Барселона";
 • "Лагуна";
 • "Пляж";
 • "Оазис".

Всі представлені в каталозі моделі відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, що підтверджується сертифікатами. Клієнтам надаються басейни різної форми та розміру. Придбати їх в Одесі можна за доступною ціною, а також замовити встановлення на будь-якому об'єкті.

Процес будівництва басейнів «під ключ»

Будівництво басейну «під ключ» містить кілька основних етапів, кожен із яких вимагає ретельної підготовки та професійного підходу. Представлені в каталозі басейни відрізняються міцністю, довговічністю та швидким монтажем. Замовлення їх за вигідною ціною передбачає певну послідовність виконання робіт:

 1. Консультацію та планування.
 2. Створення проекту.
 3. Проведення підготовчих робіт.
 4. Облаштування основи.
 5. Встановлення чаші.
 6. Підключення обладнання.
 7. Проведення пуско-налагоджувальних робіт.
 8. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Скоординовані дії різних спеціалістів із будівництва басейну, а також використання якісних матеріалів та обладнання дозволяє створювати конструкції різних розмірів. Важливо й те, що їх можна купити недорого.

Як правильно вибрати басейн в Одесі під ключ?

Перш ніж замовити басейн, потрібно визначитися з його призначенням, а також оптимальною глибиною, довжиною і шириною. Виберіть надійного підрядника з гарною репутацією та досвідом. Зверніть увагу на наявність ліцензій та сертифікатів, прозорість умов договору. Розрахуйте бюджет, враховуючи вартість самого басейну та всіх супутніх витрат, таких як доставка, встановлення, монтаж обладнання, облицювання та благоустрій території. Не забудьте врахувати додаткові опції, наприклад наявність павільйону, систем підігріву, освітлення, гідромасажу. Якщо стандартні конструкції вас не влаштовують, тоді ви можете купити басейн, створений за індивідуальним проектом в Одесі, в якому будуть враховані всі побажання та особливості ділянки.

Обслуговування басейнів

Регулярний догляд за басейнами є важливим для підтримки якості води, довговічності обладнання та безпеки користувачів. Він запобігає зростанню бактерій, а також подовжує термін служби конструкції. Ціна ремонту басейну, який регулярно обслуговується, буде набагато нижчою. Без належного догляду вода стає небезпечною, обладнання швидко виходить з ладу, а загальний комфорт використання конструкцій значно знижується.

Чому замовляти басейни «під ключ» в Одесі варто в Posh pools?

Ми надаємо повний спектр послуг із виготовлення басейнів за доступною ціною. Наша команда складається з кваліфікованих фахівців із багаторічним досвідом у будівництві басейнів. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали, що забезпечує високу якість та довговічність наших проєктів. Ми завжди враховуємо побажання клієнта та особливості ділянки, тому у нас можна купити басейни «під ключ», які ідеально відповідають вашим вимогам.

На всі виконані роботи та встановлене обладнання ми надаємо довгострокову гарантію, а після завершення будівельних робіт проводимо сервісне обслуговування. Вартість наших конструкцій нижча, ніж у конкурентів, тому ми заслужили велику кількість позитивних відгуків.

Часті питання про будівництво басейнів в Одесі

❓ Які переваги у ваших басейнів?

Вони мають високу міцність і довговічність. Легко встановлюються на різних об'єктах і можуть бути представлені у різноманітних формах та розмірах. Всі конструкції стійкі до дії ультрафіолету та корозії, обладнання відрізняється високою продуктивністю, простотою в обслуговуванні.

❓ Як відбувається монтаж басейнів?

Встановлення відбувається легко та досить швидко. Специфіка робіт залежить від розміру, форми та додаткових опцій.

❓ Як обслуговувати басейн?

Регулярне очищення води, перевірка та регулювання рівня pH та хлору, догляд за фільтраційною системою та обслуговування обладнання допоможуть підтримувати басейн у хорошому стані.

❓ Чи можуть бути басейни доповнені гідромасажем або освітленням?

Так, басейни можуть бути обладнані різними додатковими опціями, такими як гідромасажні системи, підводне освітлення, автоматичні системи очищення тощо.

❓ Наскільки довговічні ваші басейни «під ключ»?

Сучасні басейни мають тривалий термін служби при правильному обслуговуванні – до кількох десятиліть.

+38 050 689 22 90