Композитний спа басейн 1,8 x 0,75 м

-
-0
-1
-2
-3
Розміри
1,8 х 0,75 м
Цiна
865
Кінцева ціна
550 $

Спа басейн для встановлення з композитним басейном без додаткового обладнання.

Компанія Posh pools спеціалізується не тільки на виробництві та встановленні композитних басейнів для плавання та відпочинку.

Ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам більше корисних послуг, тому у нас можна купити СПА басейн, яка легко встановлюється до будь-якого басейну Posh pools. Спеціальна конструкція продумана так, щоб не довелося купувати додаткове обладнання, а процес монтажу був максимально простим.

Якщо ви хочете встановити на своїй прибудинковій ділянці справжній СПА-басейн, зверніть увагу на пропозицію компанії Posh pools, адже у нас ви знайдете найкращі ціни та найвигідніші умови співпраці.

По-перше, купуючи СПА-чашу, ви не платите за її встановлення, а лише за встановлення басейну. По-друге, наші ціни доступні для кожного. По-третє, ми виконуємо доставку конструкцій у такі міста України як Київ, Одеса, Харків, Херсон, Дніпро, Івано-Франківськ, Вінниця та Львів. По-четверте, для виготовлення нашої продукції використовуються лише якісні матеріали.

Щоб отримати відповіді на запитання про СПА-чару, зв'яжіться з нашим оператором або залиште заявку на сайті і ми передзвонимо вам у найкоротші терміни.