Скловолоконні басейни

Сучасні скловолоконні басейни є чудовою альтернативою стандартним бетонним або пластиковим конструкціям. Їх виготовляють із міцних та стійких до корозії армованих матеріалів, створених на основі поліефірних смол. Такі матеріали мають доступну ціну і мають гарну гнучкість, тому з них можна формувати чаші різного дизайну. Скловолоконні басейни легко встановлюються на будь-яких об'єктах і протягом багатьох років зберігають свою функціональність.

Басейн "Лагуна" 10,1м

Басейн "Лагуна" 10,1м

Від 5760 $
10,1 x 3,2 x 1,5 м

Бассейн "Лагуна" 8,1м

Бассейн "Лагуна" 8,1м

Від 4500 $
8,1 x 3,2 x 1,5 м

Басейн "Лагуна" 6,6 м

Басейн "Лагуна" 6,6 м

Від 3465 $
6,6 x 3,2 x 1,5 м

Басейн "Оазис" 8,5м

Басейн "Оазис" 8,5м

Від 5130 $
8,5 x 2,8 x 1,5 м

Басейн "Оазис" 7м

Басейн "Оазис" 7м

Від 3780 $
7 x 2,8 x 1,5 м

Басейн "Оазис" 5,5м

Басейн "Оазис" 5,5м

Від 3195 $
5,5 x 2,8 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 11м

Басейн "ПЛЯЖ" 11м

Від 7380 $
11,0 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 9м

Басейн "ПЛЯЖ" 9м

Від 5760 $
9,0 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 7,6м

Басейн "ПЛЯЖ" 7,6м

Від 4635 $
7,6 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "Барселона" 12,0м

Басейн "Барселона" 12,0м

Від 7900 $
12,0 x 3,8 x 1,5 м

Басейн "Барселона" 8.5м

Басейн "Барселона" 8.5м

Від 5250 $
8,5 x 3,8 x 1,5 м

Чому обирають нас?

Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому, замовляючи у нас, ви отримуєте якісний сервіс за невисокими цінами.

Стекловолоконные бассейны

Переваги скловолоконних басейнів

Басейни зі скловолокна не вимагають великих часових і матеріальних витрат у процесі монтажу, а також мають наступні переваги:

 • стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання та хімічних речовин;
 • висока ударостійкість;
 • абсолютна водонепроникність чаші;
 • еластичність матеріалу при зміщенні ґрунту;
 • стійкість до утворення плісняви та грибка;
 • доступна ціна.

Басейни зі скловолокна можуть мати різну глибину, довжину та ширину. Їх розмір та форма залежать виключно від потреб та особистих переваг клієнта. Поверхня скловолоконних басейнів гладка та рівна. На ній не утворюються тріщини, подряпини та сколи.

Завдяки різноманітності кольорів та відтінків скловолокна басейни виглядають привабливо. Басейни з такого матеріалу, купити які можна по демократичній ціні, часто стають центральним елементом ландшафтного дизайну.

Технічні особливості скловолоконних басейнів

Скловолокно має невисоку тепловодність, тому вода в чаші довго зберігатиме комфортну температуру. Багато моделей скловолоконних басейнів оснащуються обладнанням для фільтрації та підігріву, що допомагає заощаджувати ресурси.

Скловолокно виготовляється із тонких ниток, просочених смолою. Воно володіє стійкістю до корозії та довговічністю. Конструкція готового басейну, купити який можна недорого, зазвичай складається з декількох секцій. Вони збираються на місці встановлення. Порівняно з монтажем басейнів з бетону або інших матеріалів, скловолоконні чаші можна встановлювати як у землі, так і наземно, що значно полегшує роботу.

Екологічна безпека скловолоконних басейнів

Важливо, що скловолокно можна повторно переробити в Україні. Це значно скорочує кількість відходів після закінчення терміну експлуатації басейну. У його складі немає шкідливих чи небезпечних речовин, які можуть виділятися під час нагрівання конструкції. Скловолокно оптимально підходить для будівництва басейнів, тому що воно повністю відповідає встановленим стандартам якості.

Порівняння скловолоконних конструкцій з іншими типами басейнів

За популярністю басейни зі скловолокна у Києві та інших містах України займають лідируючі позиції. Вони набагато простіше та швидше встановлюються, ніж бетонні конструкції, а також не поступаються їм за показниками довговічності. Басейни зі скловолокна мають доступнішу ціну, а також не вимагають великих матеріальних витрат на обслуговування.

Скловолоконні басейни, купити які можна за доступною ціною, надійніші та міцніші, ніж пластикові чаші. На відміну від останніх, вони представлені в Україні у широкому діапазоні форм, розмірів та дизайнів. Крім того, на відміну від металевих конструкцій, скловолокно не піддається корозії. Воно має кращу теплоізоляцію, ніж інші види матеріалів, що використовуються для будівництва басейнів, що допомагає зберігати тепло у воді та скорочувати витрати на підігрів.

Приклади використання скловолоконних басейнів

Завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам та високій якості басейни зі скловолокна, вартість яких цілком доступна широкому колу покупців, мають широку сферу застосування. Їх можна купити за вигідною ціною для встановлення у:

 • приватних будинках та котеджах;
 • готельних комплексах;
 • комерційних спортивних та розважальних об'єктах;
 • санаторіях та реабілітаційних центрах.

Спроектувати басейн зі скловолокна можна з урахуванням будь-яких побажань замовника. Для них виготовляють спеціальні павільйони, які захищають від негативних чинників довкілля. Конструкції можна купити зі зручними сходами та зонами доступу.

Як вибрати скловолоконний басейн?

Вибір відповідного басейну зі скловолокна залежить від кількох ключових факторів. Основні рекомендації перед тим як купити басейн:

 1. Визначте бажану форму та розмір конструкції, виберіть виробника.
 2. Дізнайтеся про наявність гарантії, що надається на басейн, і про додаткові опції.
 3. Подивіться на зразки скловолоконних басейнів, щоб підібрати оптимальний варіант.
 4. Визначте бюджет з урахуванням вартості самого басейну, а також цін на його доставку, встановлення та обслуговування.

Менеджери компанії Posh pools не лише дадуть вам рекомендації щодо замовлення оптимальної моделі, але й підберуть для вас скловолоконні басейни «під ключ», що відповідають усім заявленим характеристикам.

Монтаж басейнів зі скловолокна

Встановлення скловолоконних басейнів здійснюється за кілька етапів:

 • підготовка ділянки;
 • доставка та розпакування басейну;
 • збирання конструкції;
 • встановлення систем фільтрації;
 • заповнення басейну водою;
 • тестування та регулювання.

Монтаж скловолоконного басейну краще довіряти професіоналам, щоб уникнути додаткових витрат на ремонт або усунення дефектів.

Переваги замовлення басейну зі скловолокна в нашій компанії

Ми маємо багаторічний досвід роботи у сфері виготовлення та встановлення басейнів зі скловолокна. У нас ви можете замовити конструкції різних видів із накриттям або без. Ми пропонуємо купити басейни, що виготовлені з використанням передових технологій. Фахівці нашої компанії готові виконати замовлення на встановлення скловолоконного басейну "під ключ". Саме у нас ви зможете придбати басейн, що відповідає індивідуальним вимогам.

Звернувшись до нас, ви точно отримаєте басейн своєї мрії, ціна якого буде найвигіднішою у Києві. Ми надаємо тривалу гарантію на продукцію та забезпечуємо післяпродажне обслуговування. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненими у надійності та довговічності скловолоконного басейну.

Популярні питання про скловолоконні басейни

❓ Які переваги скловолоконних басейнів у порівнянні з іншими типами конструкцій?

До основних плюсів відносять невисоку ціну, легку вагу, швидкий монтаж, стійкість до корозії, тріщин та ультрафіолетового випромінювання, широкий вибір форм, розмірів та оздоблень, а також мінімальні витрати на ремонт та догляд.

❓ Які обмеження на розмір і форму скловолоконних басейнів?

Басейни зі скловолокна представлені в різних розмірах та формах. Можливе також проектування конструкцій на індивідуальне замовлення.

❓ Які чинники впливають на ціну скловолоконного басейну?

Точна ціна проекту формується з урахуванням таких факторів, як габарити конструкції, комплектація та складність установки, витрати на транспортування та підключення додаткових опцій.

❓ Чи можуть скловолоконні басейни використовуватися у холодних кліматичних умовах?

Такі конструкції купити можна недорого, при цьому вони мають хорошу стійкість до перепадів температури і можуть експлуатуватися навіть в зимовий період.

❓ Наскільки довговічними є басейни зі скловолокна?

При правильній установці та обслуговуванні конструкції можуть служити десятиліттями.

❓ Чи можуть скловолоконні басейни бути пофарбовані?

Так, такі конструкції можна купити вже забарвленими спеціальними фарбами, що дозволяє змінювати їхній зовнішній вигляд, або наносити додаткові декоративні елементи.

❓ Чи можуть скловолоконні басейни бути встановлені в землі?

Так, скловолоконні басейни монтують як наземно, так і в землю.