Басейни в землю

Басейни в землю часто встановлюють на присадибних ділянках. Вони відрізняються довговічністю, міцністю і привабливим зовнішнім виглядом. Такі конструкції досить легко закопуються. Вони мають гладку поверхню з високою стійкістю до дії хімічних речовин. Вибір відповідного вбудованого в землю басейну залежить від бюджету, уподобань власника та особливостей ділянки.

Бассейн "Лагуна" 8,1м

Бассейн "Лагуна" 8,1м

Ціна від 4500 $

8,1 x 3,2 x 1,5 м

Басейн "Барселона" 12,0м

Басейн "Барселона" 12,0м

Ціна від 7900 $

12,0 x 3,8 x 1,5 м

Басейн "Оазис" 7м

Басейн "Оазис" 7м

Ціна від 3780 $

7 x 2,8 x 1,5 м

Басейн "Лагуна" 6,6 м

Басейн "Лагуна" 6,6 м

Ціна від 3465 $

6,6 x 3,2 x 1,5 м

Басейн "Барселона" 8.5м

Басейн "Барселона" 8.5м

Ціна від 5250 $

8,5 x 3,8 x 1,5 м

Басейн "Оазис" 5,5м

Басейн "Оазис" 5,5м

Ціна від 3195 $

5,5 x 2,8 x 1,5 м

Басейн "Лагуна" 10,1м

Басейн "Лагуна" 10,1м

Ціна від 5760 $

10,1 x 3,2 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 9м

Басейн "ПЛЯЖ" 9м

Ціна від 5760 $

9,0 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 11м

Басейн "ПЛЯЖ" 11м

Ціна від 7380 $

11,0 x 3,6 x 1,5 м

Басейн "ПЛЯЖ" 7,6м

Басейн "ПЛЯЖ" 7,6м

Ціна від 4635 $

7,6 x 3,6 x 1,5 м

Чому обирають нас?

Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому, замовляючи у нас, ви отримуєте якісний сервіс за невисокими цінами.Переваги басейнів у землю

В Україні за доступною ціною можна купити басейн, що вкопується в землю, різної глибини, ширини і довжини. Така конструкція точно стане комфортною зоною для відпочинку на будь-якій ділянці. До основних плюсів басейну відносять:

 • довговічність і надійність;
 • широкі можливості для дизайну;
 • швидке встановлення;
 • низьку теплопровідність;
 • естетичну привабливість;
 • невибагливість у догляді.

У деяких випадках басейни, які закопуються в ґрунт, навіть можна демонтувати і встановити на новому місці. У разі пошкоджень їхні чаші легко піддаються ремонту.

Технічні особливості басейнів у землю

Конструкції, які можна купити недорого, виготовляються з високоякісних композитних матеріалів. Вони витримують серйозні механічні навантаження. Басейни мають гладку поверхню, тому на ній не накопичується бруд і грибок. Чашу для таких басейнів виготовляють на заводі і доставляють на ділянку в готовому вигляді, після чого швидко монтують у вже викопаний котлован. Такий спосіб встановлення істотно спрощує будівельні роботи і знижує витрати.

У басейни, вбудовані в землю, можна інтегрувати системи фільтрації, циркуляції та підігріву води. Крім того, за допомогою сучасних автоматизованих систем керувати обладнанням можна віддалено, підвищуючи рівень комфорту від його використання.

Екологічна безпека басейну, вритого в землю

В Україні можна за вигідною ціною купити басейни, виготовлені з матеріалів, що відповідають високим стандартам якості та безпеки. Такі конструкції не виділяють шкідливих речовин під час контакту з водою, тому оптимально підходять для купання людей будь-якого віку. Басейни також стійкі до температурних коливань і рухів ґрунту. Вони абсолютно герметичні, тому вода з них не надходить у ґрунт.

Приклади використання басейнів, що вкопуються в землю

Такі басейни можна купити в Києві за вигідною ціною. Спроектувати їх можливо з урахуванням будь-яких побажань і вимог замовника. Часто конструкції оснащують додатковими елементами:

 • плавальними доріжками;
 • гідромасажними зонами;
 • водоспадами та фонтанами;
 • сходами та поручнями.

Також можна замовити басейни, вриті в землю, накриті павільйоном. Вони стануть чудовим місцем для відпочинку в спекотні сонячні дні. Використовуються такі конструкції як на території приватних домоволодінь, так і в спортивних і розважальних комплексах.

Як вибрати басейн у землю?

Перед тим як купити басейн в землю, потрібно визначитися з його формою і розміром. Обов'язково врахувати наявність вільного місця на ділянці, а також особисті побажання і переваги. У Києві та інших містах України можна купити якісний басейн стандартного розміру або ж замовити виготовлення конструкцій "під ключ" відповідно до індивідуальних параметрів.

Як відбувається встановлення басейну в землю?

Процес зазвичай включає кілька етапів:

 • підготовку місця;
 • розмітку і виїмку землі;
 • укладання фундаменту;
 • встановлення басейну;
 • облаштування прилеглої території;
 • заповнення водою і тестування.

Встановлення басейну в землю - це складний і відповідальний процес, який краще довірити професіоналам, особливо якщо йдеться про великі та складні конструкції.

Переваги замовлення басейну, що вкопується в землю, в нашій компанії

Posh pools займається будівництвом басейнів вже понад 15 років. У нас за найдемократичнішою ціною можна замовити конструкції будь-якого розміру та форми. Всі вони характеризуються високою якістю і реалізуються з тривалою гарантією. Наші досвідчені майстри в найкоротші терміни здійснюють монтаж будь-якого басейну на ділянці клієнта, під'єднують його до комунікацій і за потреби здійснюють післяпродажне обслуговування. На всі басейни у нас встановлена доступна вартість.

Щоб отримати професійну консультацію менеджерів, вам потрібно зв'язатися з нами за телефоном або залишити заявку на сайті. Ми готові відповісти на всі ваші запитання і підібрати для вас ідеальний басейн. Він точно буде приносити задоволення протягом багатьох років і стане улюбленим місцем для відпочинку всієї родини.

Часті питання про басейни в землю

❓ Як вибрати місце для встановлення басейну в землю?

Вибирайте ділянку з плоскою поверхнею далеко від дерев і близько до точок підключення води та електрики.

❓ Скільки часу займає монтаж басейну в землю?

Це залежить від розміру і типу басейну, а також від умов роботи. Зазвичай встановлення басейну в землю в Києві виконується за кілька днів.

❓ Які переваги у басейнів, вритих у землю, порівняно з іншими видами конструкцій?

Такі басейни зазвичай міцніші, довговічніші та естетично привабливіші. Їх легше інтегрувати в ландшафтний дизайн, при цьому вони можуть підвищити вартість нерухомості.

❓ Які терміни служби басейнів у землю?

Термін служби басейну, вкопаного в землю, сягає кількох десятиліть.

❓ Чи можуть басейни в землі використовуватися цілий рік?

Можливість використання басейну цілий рік залежить від кліматичних умов і наявності підігріву води. У деяких місцях басейни експлуатуються протягом усіх сезонів, особливо якщо є підігрівач води і хороша ізоляція.

❓ Скільки коштує встановлення басейну в землю в Києві?

Вартість монтажу басейну в землю в Україні може варіюватися залежно від таких чинників, як тип басейну, його розміри, складність встановлення, обрані матеріали і район, у якому проводяться роботи.

+38 050 689 22 90