Купити розсувний павільйон для басейну

Модель накриття


"Класик"

"Модерн"

Довжина басейну

Виберіть довжину басейну

Вартість базової комплектації 3700 $

Колір каркасу

RAL 8019 (коричневий)
RAL 7012 (сірий)
Анодований алюміній

Колір полікарбонату

Прозорий, стільниковий, 8мм
Бронзовий, стільниковий, 8мм
200 $
Прозорий, монолітний, 3мм
280 $

Торцева стіна у більшій секції

Сплошная
З дверцятами під водоспад
200 $
З горизонтальною фрамугою
250 $

Торцева стіна у меншій секції

Суцільна
З дверцятами під скіммер/водоспад
200 $

Розташування дверей

Ліворуч
Праворуч

Напрямні рейки

Уступами, стандарт
Повний преміум
225 $
Подовження ходових рейок
(Стандарт, 2.5м, вже включено у вартість)

Доставка та монтаж
550 $
Разом
550 $

Зміна розмірів: довжина +0.1м - 0.4м або ширина +0.1м - 0.3м
Завантажити пропозицію зі специфікацією

Придбавши або будучи господарем сучасного керамічного або композитного басейну, а можливо і бетонного, ви отримуєте не лише чудову можливість відпочити на вихідних та розслабитися після трудового тижня з сім'єю та друзями, а й обов'язкову необхідність утримувати басейн у чистоті та порядку. Його необхідно очищати практично щотижня від природного сміття, що потрапляє в нього, уважно стежити за роботою фільтраційної системи, а також постійно наглядати за дітьми (особливо якщо це маленькі діти) або домашніми вихованцями щоб відкрита поверхня басейну не становила небезпеки для них. Відмінним вирішенням описаних проблем є встановлення сучасного телескопічного накриття для басейнів – павільйону.

Якісний павільйон для басейну фірми Posh-pools є розсувною арочною конструкцією. Основою для неї є алюмінієвий профіль, який доповнюють вставлені в нього полікарбонатні плити. Секції павільйону мають свої граничні розрахункові навантажувальні характеристики і відповідно чим довше ваш улюблений басейн, тим більше секцій необхідно для виробництва павільйону.

Сонячне світло, проходячи через полікарбонатні плити, нагріває підкупольний простір і нагріває воду в басейні і надовго зберігає температуру павільйонного середовища. Встановлений павільйон захищає поверхню води від потрапляння до неї листя та іншого сміття. А ще однією особливістю при використанні накриття є можливість уникнути сонячних опіків у спекотні дні, т.к. полікарбонат, що використовується при виготовленні конструкції, покритий якісним захистом від ультрафіолетових променів.

На відміну від звичної нам усім дверей в лицьовій частині стіни, вхід у павільйон проводиться через бічну зсувну двері-стулку з торця, бік розташування якої вибирають виходячи із зручності при використанні накриття.

Практична у використанні розсувна секційна конструкція накриття для басейну дозволяє самому контролювати та вибирати що краще в даний момент – частково розкрити накриття для доступу свіжого повітря та сонячного світла, або навпаки, залишити закритим, щоб приємно провести час у погану погоду зовні або захиститися від можливих опіків у спекотний літній день.

Накриття для басейну

Павільйон для басейну Posh-pools простий у роботі та зручний в обслуговуванні. Стійке сучасне покриття алюмінієвого каркасу павільйону не вибагливе в очищенні - догляд за ним зовсім не складний. На поверхні полікарбонатного бані накриття не залишаються сліди бризок, грязьових розлучень і плям. У зимовий період, якщо ви хочете, щоб ваш павільйон прослужив вам довгі роки, рекомендується змітати з поверхні конструкції сніг, що налетів, щоб під його вагою не пошкодився каркас конструкції.

Як ви бачите, вимог павільйон пред'являє до своїх господарів небагато, а ось переваг та корисних речей при його використанні багато – чистота, безпека, спрощення обслуговування води у басейні, а головне, за наявності встановленого теплового насоса, продовження сезону купання! Все ще тільки думають – куди б поїхати відпочивати влітку, а ви вже купаєтесь! Всі вже готують теплі куртки і згадують про минуле літо – а ви все ще плаваєте та відпочиваєте у заздалегідь встановленому павільйоні!