Купити розсувний павільйон для басейну

Модель накриття

Классик
"Классик"
Модерн
"Модерн"
Элит
"Элит"
ЭлитХолл
"ЭлитХолл"
Бархан
"Бархан"
Дюна
"Дюна"

Довжина басейну

Виберіть довжину басейну

Вартість у базовій комплектації 4000 $

Колір каркасу

RAL 8019 (коричневий)
RAL 8019 (коричневий)
RAL 7012 (сірий)
RAL 7012 (сірий)
Анодований алюміній
Анодований алюміній

Колір полікарбонату

Прозорий, стільниковий, 8мм
Прозорий, стільниковий, 8мм
Бронзовий, стільниковий, 8мм
Бронзовий, стільниковий, 8мм
250 $
Прозорий, монолітний, 3мм
Прозорий, монолітний, 3мм
650 $

Торцева стіна у більшій секції

Суцільна
З дверцятами під водоспад
260 $
З горизонтальною фрамугою
360 $

Торцева стіна в меншій секції

Суцільна
З дверцятами під скімер/водоспад
260 $

Розташування дверей

Ліворуч
Праворуч

Напрямні рейки

Уступами, стандарт
Повний, преміум
200 $
Подовження ходових рейок
(Стандарт, 2.5м, вже включений у вартість)

Доставка та монтаж
550 $
Кінцева ціна
550 $

Зміна розмірів: довжина +0.1м - 0.4м або ширина +0.1м - 0.3м

Придбавши або будучи господарем сучасного керамічного або композитного басейну, а можливо і бетонного, ви отримуєте не лише чудову можливість відпочити на вихідних та розслабитися після трудового тижня з сім'єю та друзями, а й обов'язкову необхідність утримувати басейн у чистоті та порядку. Його необхідно очищати практично щотижня від природного сміття, що потрапляє в нього, уважно стежити за роботою фільтраційної системи, а також постійно наглядати за дітьми (особливо якщо це маленькі діти) або домашніми вихованцями щоб відкрита поверхня басейну не становила небезпеки для них. Відмінним вирішенням описаних проблем є встановлення сучасного телескопічного накриття для басейнів – павільйону.

Якісний павільйон для басейну фірми Posh-pools є розсувною арочною конструкцією. Основою для неї є алюмінієвий профіль, який доповнюють вставлені в нього полікарбонатні плити. Секції павільйону мають свої граничні розрахункові навантажувальні характеристики і відповідно чим довше ваш улюблений басейн, тим більше секцій необхідно для виробництва павільйону.

Сонячне світло, проходячи через полікарбонатні плити, нагріває підкупольний простір і нагріває воду в басейні і надовго зберігає температуру павільйонного середовища. Встановлений павільйон захищає поверхню води від потрапляння до неї листя та іншого сміття. А ще однією особливістю при використанні накриття є можливість уникнути сонячних опіків у спекотні дні, т.к. полікарбонат, що використовується при виготовленні конструкції, покритий якісним захистом від ультрафіолетових променів.

На відміну від звичної нам усім дверей в лицьовій частині стіни, вхід у павільйон проводиться через бічну зсувну двері-стулку з торця, бік розташування якої вибирають виходячи із зручності при використанні накриття.

Практична у використанні розсувна секційна конструкція накриття для басейну дозволяє самому контролювати та вибирати що краще в даний момент – частково розкрити накриття для доступу свіжого повітря та сонячного світла, або навпаки, залишити закритим, щоб приємно провести час у погану погоду зовні або захиститися від можливих опіків у спекотний літній день.

Накрытие для бассейна

Павільйон для басейну Posh-pools простий у роботі та зручний в обслуговуванні. Стійке сучасне покриття алюмінієвого каркасу павільйону не вибагливе в очищенні - догляд за ним зовсім не складний. На поверхні полікарбонатного бані накриття не залишаються сліди бризок, грязьових розлучень і плям. У зимовий період, якщо ви хочете, щоб ваш павільйон прослужив вам довгі роки, рекомендується змітати з поверхні конструкції сніг, що налетів, щоб під його вагою не пошкодився каркас конструкції.

Як ви бачите, вимог павільйон пред'являє до своїх господарів небагато, а ось переваг та корисних речей при його використанні багато – чистота, безпека, спрощення обслуговування води у басейні, а головне, за наявності встановленого теплового насоса, продовження сезону купання! Все ще тільки думають – куди б поїхати відпочивати влітку, а ви вже купаєтесь! Всі вже готують теплі куртки і згадують про минуле літо – а ви все ще плаваєте та відпочиваєте у заздалегідь встановленому павільйоні!


+38 050 689 22 90