Всi статтi

Вибираємо накриття для відкритих композитних басейнів

Сьогодні купити басейн в Україні — не проблема, адже купелі зі скловолокна популярні як ніколи раніше. На ринку представлений величезний вибір форм та розмірів чаші, додаткове обладнання на будь-який смак та, звичайно ж, накриття для відкритих конструкцій.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ НАКРИТТЯ ДЛЯ БАССЕЙНУ

Незважаючи на те, що знайти композитні басейни в Україні найпростіше, далеко не всі компанії-продавці можуть підказати вам, яке накриття підійде для вашої купелі. Саме тому, якщо ви плануєте покупку штучного водоймища, спершу вивчіть види накриттів – розібравшись у них, ви зможете підібрати правильне рішення.

Завдання, які вирішує покриття для відкритого басейну:

 • Захист води від потрапляння сміття та листя. Якщо ви не бажаєте витрачати сили на щоденну боротьбу із забрудненнями, вам знадобиться накриття.
 • Збереження тепла. Накриття для басейну покликане акумулювати тепло, і передавати його воді, що також дозволяє заощадити на обігріві.
 • Запобігання випаровуванню води. Завдяки спеціальному накриттю можна мінімізувати випаровування води у басейні зі скловолокна.
 • Прискорення фільтрації води. Накриття допоможе скоротити споживання електроенергії, що використовується насосом, а також зменшити час фільтрації води майже вдвічі.
 • Підвищення безпеки. Міцне покриття - це гарантія того, що людина, яка впала в басейн, не опиниться у воді. Це особливо актуально, якщо купіль обладнана у будинку, де мешкають діти.
 • Підготовка до консервації басейну на зиму. Деякі накриття можна використовувати і в теплу пору року, і взимку, коли басейн закривається на зимівлю.

Як бачите, є безліч причин купити накриття для композитного басейну. Ціна у Києві, а також інших містах України залежатиме від обраного вами виду накриття.

ВИДИ НАКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

Накриття для купелі бувають декількох видів, розглянемо кожен із них докладніше.

Солярна плівка

Солярна плівка є поліетиленовою плівкою з безліччю повітряних бульбашок (камер). Переваги:

 • зменшення випаровування води до 85%;
 • підвищення температури води до 10 градусів;
 • запобігання потраплянню сміття у воду;
 • низька ціна.

Недоліки:

 • солярна плівка не виконує захисну функцію при падінні у воду навіть дитини, не кажучи вже про дорослих.

Солярная пленка для бассейна

Солярна плівка застосовується виключно влітку. Тому, якщо ви плануєте купити композитний басейн і накриття, яке можна використовувати цілий рік, цей варіант вам точно не підійде.

Автоматичні ролети

Автоматичні ролети - це накриття, що складаються з валу, з'єднаного з ним двигуна (як варіант вбудованого двигуна) і ламелей. Має ті ж переваги, що і солярна плівка, а також ряд додаткових плюсів:

 • витримує навантаження у разі падіння дитини до басейну (до 5 кг на один квадратний метр);
 • простота використання за допомогою автоматичного намотувального пристрою.

Автоматические ролеты для бассейна

Недостатков у данного вида накрытия нет, разве что цена — она ощутимо выше, чем у солярной пленки.

Розсувні павільйоні

Павільйон - найдорожчий вид накриття для чаші зі скловолокна. Такі павільйони оснащені розсувними секціями, що рухаються напрямними рейками. Головним перевагою цього рішення є можливість продовжити плавальний сезон.

Павильон - накрытие для композитных бассейнов

Безумовно, вартість накриття буде чималою, проте завдяки йому можна суттєво знизити витрати електроенергії та хімічних засобів для догляду за водою.

Замовляючи скловолоконний басейн у Києві в компанії Posh pools, ви можете отримати консультацію щодо того, який тип накриття підійде саме для вашої купелі. Наші менеджери завжди раді допомогти вам корисною порадою!

Всi статтi
Графічна CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.